תקנון

 1. תקנון זה מנוסח בלשון יחיד זכר ואולם יש לראות בו גם כמנוסח בלשון רבים ונקבה.
 2. אתר האינטרנט "טופסון" (להלן "האתר" ) מנוהל ע"י חברת בית טופסון מוצרי חשמל 2009 בע"מ ( להלן: "החברה") שהינה יבואנית של מוצרי חשמל ביתיים.
 3. האתר עוסק במכירה מוצרי חשמל ביתיים.
 4. השימוש באתר לרבות ביצוע רכישות יהיה בכפוף לתקנון זה ומהווה את הסכמתך לתקנון זה.
 5. לכן, עליך לקרוא בקפידה את סעיפי התקנון המצ"ב.
 6. במידה ואחד או יותר מסעיפי התקנון , אינם מקובלים עליך, אין לבצע כל שימוש לרבות הזמנה באתר. 
 7. לך או למי מטעמך לא תקום טענה ו/או דרישה ו/או תביעה נגד החברה , פרט לטענות הקשורות בהפרה של תקנון זה מטעם החברה.
 8. רק בעל כרטיס האשראי יכול לבצע רכישה ו/או הזמנה באתר וחובה רק על בעל כרטיס האשראי למסור את פרטיו האישיים   ( שם, ת.ז, כתובת, טלפון, כתובת דואר אלקטרוני), אחרת הדבר מהווה עבירה על החוק.
 9. החברה שומרת לעצמה את הזכות לבטל ו/או להפסיק ו/או לא לספק את המוצר בכל עת ככל שייתברר לה שהעסקה בוצעה באופן בלתי חוקי והרוכש הפר את הוראות הדין של מדינת ישראל לרבות ס' 8 לעיל.
 10. החברה שומרת לעצמה בכל עת להוסיף מוצרים חדשים ו/או שירותים חדשים ו/או לבטל שירותים ו/או לבטל מכירת מוצרים ו/או לשנות את מחיר המוצרים מבלי לתת הודעה מוקדמת.
 11. במידה והחברה תחליט להוריד את מחיר המוצר , לא תוכל לדרוש את כספך בחזרה ו/או את הפרש מחיר .
 12. תמונות המוצרים הינה לצורך המחשה בלבד.
 13. במקרה של טעות שנעשתה שלא במכוון בחוסר תום לב בתמונת המוצר ו/או פירוט המוצר , יהיה רשאי הלקוח להחזיר את המוצר בכפוף לתנאים המפורטים בתקנון זה.

משלוח:

 1. משלוח חינם בדואר ישראל עד 14 ימי עסקים ( לא כולל ימי שישי שבת וחג) .
 • משלוח מהיר עם שליח לבית תוך 2-5 ימי עסקים בעלות של 49 ₪ ( לא כולל ימי שישי שבת וחג), אלא אם צויין שהמשלוח כולל שליח לבית ללא עלות.

ביטול עסקה :

 1. דף זה מנוסח בלשון זכר ואולם יש לראות בו גם כמנוסח בלשון נקבה.
 2. אתר האינטרנט "טופסון" (להלן "האתר" ) מנוהל ע"י חברת בית טופסון מוצרי חשמל 2009 בע"מ ( להלן: "החברה") ח.פ 514357177 שהינה יבואנית של מוצרי חשמל ביתיים.
 3. ביטול עסקה יתבצע בהתאם לחוק הגנת הצרכן .
 4. החזר כספי ניתן לקבל עד 14 ימים מיום קבלת המוצר, בצירוף הוכחת קניה כל עוד לא נעשה שימוש במוצר.
 5. במידה ורכשת את המוצר כמתנה , יש לציין זאת במעמד הרכישה וניתן לבקש זמן החלפה ארוך יותר ניתן לבקש את תאריך המבוקש להחלפה .
 6. במידה והינכם מעוניינים להחזיר את המוצר הינכם מוזמנים ליצור עימנו קשר בטלפון: 054-7253395 או במייל aharoniadi5@gmail.com  .
 7. על הלקוח להחזיר על חשבונו את המוצר אל ת.ד 17191 בראשון לציון עבור בית טופסון או למחסן ישירות הנמצא בכתובת גינזבורג 6 בראשון לציון בקרטון המקורי של ההזמנה, בצירוף שמו ומספר טלפון.
 8. הלקוח יישא בעלות השילוח בחזרה למחסן / ת.ד. 
 9. לחילופין, רשאי הלקוח להחזיר את המוצר באמצעות חברת השליחויות מטעם החברה בעלות של 60 ₪ + מע"מ.
 10. החזר כספי מלא בגין ביטול עסקה יינתן בתנאי שהמוצר לא נשלח מהחברה , במידה ויצא יחויב בדמי משלוח חזרה בסך 49 ש”ח + מעמ.
 11. מובהר, כי במידה והמוצר התקבל, רשאית החברה לחייב את הלקוח בגין דמי ביטול עסקה בכפוף לחוק הגנת הצרכן בנוסף לדמי המשלוח שיישולמו על חשבון הלקוח בגין החזרת המוצר .
 12. במידה ורכשתם מוצר עם משלוח חינם, יקוזז מההחזר הכספי עלות המשלוח בסך 40 ש"ח. במצב של קבלת פריט פגום יש לדווח עליו תוך 7 ימים מקבלת הפריט על מנת לקבל פריט חדש. לאחר 7 ימים לא יהיה ניתן להחליף את המוצר. אין החלפה / החזרה על פריטים שנקנו במציאון.
 13. החברה רשאית לגבות דמי ביטול עסקה בסך 5% מערך המוצר או 100 ₪ ע"פ הנמוך מבינהם.
 14. החזרת מוצר תתאפשר גם במידה ונעשה שימוש במוצר ואולם החברה רשאית לגבות "דמי הפחתת ערך" וזאת בהתאם למצב המוצר שיגיע בפועל לחברה וזאת עד לסכום של 30% מערך המוצר והכל מכח הוראות ס' 14 ה (ג) לחוק הגנת הצרכן.
 15. החזרת התשלום ללקוח יתבצע תוך 7 ימי עסקים לאותו אמצעי תשלום שממנו בוצע התשלום ו/או העברה בנקאית.
 16. עיכוב במסירת המוצר שאינו תלוי בחברה אלא בחברת השליחויות, לא ייחשב עיכוב אלא אם עברו שבוע ימים מיום שבו המוצר היה אמור להימסר ואז יהיה הלקוח רשאי לבטל את ההזמנה ולא יהיה מחוייב בגין דמי ביטול ו/או דמי משלוח.
 17. לקוח המתגורר ביישובים מעבר לקו הירוק ו/או ישובים קהילתיים – עליו החובה לוודא מראש שחברת השליחויות של החברה מגיעה לאיזורים אלו.
 18. זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר שייכים לחברת בית טופסון מוצרי חשמל 2009 בע"מ בלבד.
 19. החברה הינה הבעלים הבלעדי של שם האתר, התמונות , פטנטים, מוצגים, מפרטים טכניים , עיצוב האתר, מלל וכיוצ"ב בין אם רשומים ברשות הפטנטים ובין אם לא. 
 20. אין להעתיק, להפיץ, לשכפל, להציג בפומבי, או למסור לצד שלישי את המידע ו/או כל חלק הימנו. אין לשנות, לפרסם, לשדר, להעביר, למכור, להפיץ או לעשות שימוש מסחרי כלשהו, במידע ו/או בכל חלק הימנו, אלא בהיתר מראש ובכתב מאת החברה, פרט לשימוש המותר על פי החוק. האתר נועד אך ורק לשימוש אישי ולא-מסחרי. הסכם זה מעניק לך אך ורק הרשאה להשתמש באתר.
 21. חל איסור מוחלט להשתמש בכל קישור מהאתר באתר אחר ו/או לוגו של החברה ו/או כל מפרט ו/או תמונה וכיוצ"ב ללא אישור של החברה.
 22. כל סכסוך ו/או שאלה משפטים יתקיימו ע"פ הדין הנהוג במדינת ישראל בערכאה שיפוטית ייחודית של העיר ראשון לציון בלבד.

ט.ל.ח.

Scroll to Top
גלילה למעלה